خشکشویی آنلاین واشلین

شنبه 30 تير 1397
12:58
آرام بلاگخدمات خشکشویی آنلاین واشلین معتمد ترین و در دسترس ترین روش در شستشو و اتوشویی البسه و پارچه های ارزشمند شماست که چون در این شیوه شستشو آب مصرف نمی شود خشک شویی نام گرفته است. وقتی می گوییم خشکشویی یعنی شستن بدون آب حتما می پرسید یعنی چه؟!

اصطلاح خشکشویی بسیار رایج است اما چیزی که اغلب مردم نمی دانند آن است که در شستشوی البسه و پارچه ها متناسب با جنس پارچه، شدت لکه و کثیفی روش های متفاوتی برای شستشو وجود دارد که خشکشویی یکی از آنها است. حتما با لکه های سرسختی که در شستشو با آب پاک نمی شوند برخورد داشته اید، شستشوی لباس به شیوه ی خشکشویی یعنی چنین لکه هایی را با موادی شیمایی مانند بنزین از بین می برند. البته امروزه دیگر در خشکشویی ها از بنزین به دلیل خطرناک بودن استفاده نمی شود و ماده ی جایگزین آن دی اکسید کربن مایع است هم که غیر قابل اشتعال و هم غیر سمی است.

مهم ترین مزیت خشکشویی آنلاین واشلین این است که در هر موقعیت و محدوده ی مکانی که باشید به ویژه در شرایط اضطرای و فوری، تیم تخصصی واشلین از طریق تمام راه های ارتباطی مانند تلفن، آپ موبایل، سفارش اینترنتی و..آماده پاسخ گویی و پشتیبانی از شما مشتریان گرامی است.

امتیازات خشکشویی آنلاین واشلین چیست؟
خدمات اینترنتی مانند خشکشویی آنلاین در زندگی روبه پیش رفت جامعه ی ما طرفداران بسیاری پیدا کرده است چرا که سرعت رشد تکنولوژی چنان زیاد است که اگر شما دیر اقدام کنید و روز خود را با سپری کردن زمانتان برای شستشوی البسه ها، پرده ها و پارچه ها بگذارنید از سیر پیشرفت زندگی جا مانده اید.

مدیریت وقت و انرژی که باید صرف شستشوی لباس ها و پارچه ها کنید
دسترسی آسان و سریع در هر موقعیت مکانی و زمانی که بودید
شسشتوی تخصصی و دقیق لباس ها و پارچه های شما با بهترین کیفیت مواد مصرفی خشکشویی
اطمینان از دقت عملکرد واشلین در نگهداری و مراقبت از سلامت البسه و پارچه ی شما در تمامی مراحل از دریافت تا تحویل سفارش شما
پشتیبانی ۲۴ ساعته تیم تخصصی واشلین برای تمام شرایط شما از جمله موارد اضطراری که اغلب پیش می آید مانند مهمانی ها و جلسات ناگهانی
سرعت بخشیدن به روال تمیزی البسه و لوازم منزل خود
رواج شیوه ی خشکشویی از گذشته تا به امروز چگونه بوده است؟
همه ما میدانم ابتدایی ترین روش شستشو لگدمال کردن البسه و پارچه ها در حالی که در آب غوطه ور هستند، بوده است. اما اینکه روش خشکشویی چگونه ابداع شد بسیار جالب و حتی خنده دار هم هست. در اوایل سال های ۱۸۰۰ شاگرد یک کارگاه رنگرزی به نام ژولی پلین  باعث واژگونی چراغ داخل کارگاه که حاوی روغن تربانتین بود شد و روغن روی یونیفرمی ریخت که لکه داشت و کثیف بود. او وقتی روغن را از روی لباس پاک کرد در کمال تعجب متوجه شد که لکه ها از روی لباس بین رفته اند و اینگونه صنعت و شغل خشکشویی در دنیا آغاز شد.

خشکشویی قدیم
تفاوت خدمات خشکشویی با آب شویی چیست؟
گاهی بعضی لکه ها نه تنها از بین نمی روندبلکه اگر آنها را با آب بشوریم لباس را از ریخت و قیافه می اندازد و تار وپود آن را خراب می کند. در نتیجه به جای روش سنتی آب شویی برای تمیز کردن لباس ها و پارچه ها از روش خشکشویی می توان استفاده کرد.
خشکشویی توسط ماشین های خشکشویی و آب شویی البسه توسط ماشین لباس شویی های صنعتی انجام می شود
 البسه و پارچه ها پس از آب شویی نیاز به آب کشی و اتوکشی دارند در حالی که در روش خشکشویی البسه نیازی به اتوکشی ندارند و کاملا خشک می باشند
مواد شوینده مانند تاید و مایع شستشویی که در آب شویی استفاده می گردند پس از اتمام مراحل شستشو غیرقابل بازیافتند در حالی که حلال شیمایی خشکشویی را میتوان به سادگی حذف و یا مجدد استفاده کرد
در خشکشویی به دلیل آنکه حفاظت از پارچه بهتر انجام می شود هم طول پارچه لباس و پرده و .. شما افزایش میابد و هم دچار مشکلاتی مانند تغییر رنگ و کشیدگی و افتادگی و… نمی شود
در روش آب شویی امکان ایجاد حساسیت های پوستی بسیار کمتر است در حالی که در خشکشویی چون حلال شیمایی است امکان ایجاد حساسیت برای افراد خیلی حساس را دارد


[ بازدید : 143 ]

طراحی سایت شرکتی برخط نگاران

شنبه 30 تير 1397
12:56
آرام بلاگ

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی مهم است چون سایت شما است که بازتاب دهنده ی سطح و کلاس کاری و تجاری شما به مشتری خصوصا در اولین برخورد می باشد. سایتی که به شیوه ی صحیح و متناسب با نیازهای بیزینس شرکت شما طراحی شده باشد میتواند درک روان و خوانایی از بازده و شیوه ی عملکرد بازرگانی و تجاری شرکت شما به مخاطب ارائه دهد. امروزه سایت شما مهم ترین فروشنده ی شماست چرا که هر روز هفته و ۲۴ ساعته حتی زمانی که خود شما حضور ندارید بدون هیچ گونه محدودیت جغرافیایی و در هر مکانی به سادگی ارتباط بین شما و مخاطب بازار هدف شما را برقرار می کند. این ارتباط تا حدی پیش می رود که عملا این زبان بیان سایت شما می باشد که نکته ی کلیدی در میزان فروش و معرفی برند شما به مخاطبتان می باشد.
حال اگر این فروشنده ی تمام وقت قدرت بیان مناسبی داشته باشد می تواند موجب صعود آمار فروش شما گردد و این قدرت بیان همان طراحی سایت شرکتی شما است که توسط کارشناسان با تجربه ای که از نیاز های شما و مشتریان شما آگاهند انجام می شود.

طراحی سایت شرکتی چه تفاوتی با انواع طراحی سایت دارد؟

طراحی سایت شرکتی با دیگر انواع طراحی سایت ها متفاوت است زیرا هم باید بیانگر مفاهیم حوزه ی تجاری و کسب و کار شما باشد و هم در بازار اقتصادی تجارت شما مشتری را در اولین دید و برخورد برای استفاده از محصولات و خدمات شما علاقمند و جذب کند. هنگامی که مشتری وارد سایت می شود تنها چند ثانیه زمان دارید تا نظر او را جلب کنید و او نسبت به احساس خوب خرید و استفاده از خدمات شما تمایل بیابد. این به آن معنی است که طراحی سایت شرکتی شما باید بگونه ای باشد که تمام نیاز های مخاطب را در نظر بگیرد مانند اینکه اگر مخاطب شما بجای کامپیوتر شخصی با گوشی موبایل از سایت شما دیدن می کند منو ها، محتوا ها و محصولات به درستی به او نمایش داده می شوند؟ به بیان دیگر سایت شما ریسپانسیو هست؟! سایت شما چه مدت زمانی طول می کشد تا لود و نمایش داده شود؟ آیا زمان استانداردی است؟! زمان لود شدن سایت بسیار مهم است زیرا اگر در زمان جستجوی مخاطب سایت شما دیر بارگذاری شود این شما هستید که فرصت جذب مخاطب را ازدست داده اید!

بهترین طراحی سایت شرکتی شامل چه فاکتور هایی است؟

نباید فراموش کرد که طراحی سایت شرکتی سرمایه ای است که بیشترین اثر گذاری را در پیشرفت برند سازی برای شرکت شما دارد. برای رسیدن به بهترین نتیجه ممکن باید حداقل پایه ای ترین و اصولی ترین قوانین طراحی سایت را رعایت کنید.

طراحی سایت شرکتی با توجه به اصول پایه ای

طراحی سایت اگر چه با اهداف مختلفی و برای حوزه های متفاوتی انجام می شود اما یکسری قوانین ثابتی دارد که در افزایش بازدید سایت و رضایت مشتری و کارفرما تاثیر مستقیمی دارند. مانند موارد زیر :

• پنل مدیریتی متناسب با کاربرد سایت و دسترسی آسان به تمام بخش ها
• قابلیت پشتیبان گیری آسان از پنل مدیریتی
• ریسپانسیو بودن سایت برای سازگاری با تمام دستگاه ها
• امکان درج و مدیریت فرم های نظرخواهی و ارتباط با مشتری
• امکان دسترسی آسان به منو ها و اخبار سایت برای کاربران
• چیدمان صحیح مطالب و محصولات به نحوه ی که موجب آزار کاربران نشود

طراحی سایت شرکتی بر اساس اصول سئو سایت

نمونه طراحی سایت شرکتی سیما تهران ( کلمه کلیدی تعمیر تلویزیون )

به صراحت می توان گفت هر اندازه طراحی سایت شرکتی خوبی داشته باشید اما تلاش های شما دیده نشود، هیچ فایده ای ندارد که هیچ، بلکه ضرر اقتصادی هم متحمل شده اید. سئو سایت بهترین راه برای معرفی برند شما به بازار است. به ویژه در امر طراحی سایت شرکتی که هدف شما از طراحی سایت افزایش فروش، کسب رضایت مشتری و برندینگ شرکت شما می باشد. سئو علاوه بر اینکه به سایت شما کمک می کند تا ترافیک سایت و فروش بالاتری داشته باشید، بسیار از نظرگاه اقتصادی به صرفه است چرا که شما را از شر هزینه های تبلیغات سنگین و ناکارآمد رها می کند. سئو سایت به موتور های جستجو کمک می کند تا سریع تر سایت شما شناسایی کنند، رتبه بهتری بدهند و در نهایت ترافیک مخاطب بیشتری را به سمت سایت شما هدایت می کنند. امر سئو سایت تنها کاربرد در حوزه ی داخل کشور نداشته و جهانی است. به این معنا که سئو سایت برای شرکت هایی که در بازارهای خارج از کشور هم فعالیت دارند لازم است و تیم ما به صورت تخصصی تجربه وتوانایی انجام آن را دارد.

ارتباط طراحی سایت شرکتی با گسترش فعالیت ها و ارتباطات بین الملی

برای شرکت هایی که تمایل دارند در بازار های بین الملی هم فعال باشند و پیوسته حضور داشته باشند طراحی سایت شرکتی دو زبانه و یا چند زبانه جزو موارد بسیار ضروری است. برای جذب مخاطب های خارجی سایت شما باید بتواند با زبان آنها گفت و گو کند، نیاز های آنها را بداند و برطرف کند. لذا کارشناس های طراحی سایت با شناسایی موارد مورد نیاز مخاطبان شما و با توجه به قوانین طراحی سایت اقدامات مورد نیاز شما انجام خواهند داد.

جهت مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی کلیک کنید.


برچسب ها: طراحی سایت شرکتی ,
[ بازدید : 138 ]

مجله اینترنتی آرام بلاگ افتتاح شد

شنبه 30 تير 1397
12:47
آرام بلاگ

مجله اینترنتی آرام بلاگ

این مجله در راستای تبلیغ بهتر و رپورتاژ های آگهی برای اعضای آرام بلاگ ( با تخفیف ویژه ) و همین طور افراد عادی جهت تبلیغ محصول و برند شما راه اندازی شده است. 


[ بازدید : 150 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مجله اینترنتی آرام بلاگ است. | طراح قالب aramblog.ir| با قدرت aramblog.ir
ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]