نصب شبکه

يکشنبه 25 فروردين 1398
23:55
آرام بلاگ

نصب شبکه

نصب و راه اندازی شبکه 

در همه ی سیستم های خانگی و سیستم های شرکت های بزرگ و کوچک و کارخانجات نیاز به دسترسی به اینترنت و به اشتراک گذاری انواع فایل ها وجود دارد، که به کمک فن آوری شبکه یا Lan این امر محقق می یابد. این مقاله برای آشنایی بیشتر با شبکه و از جمله راه های نصب و راه اندازی آن است.

 • نصب شبکه شرکت ها

در شرکت ها برای ارتباط بین بخش های مختلف نیاز به فن آوری شبکه احساس می شود، به صورتی که کارمندان شرکت نیاز به یک کانال ارتباطی امن برای به اشتراک گذاری فایل ها  بین یکدیگر دارند و همچنین هیئت مدیره و رئیس شرکت نیز برای کنترل و نظارت بر کار کارمندان نیز به چنین سیستمی نیازمندند، نصب شبکه این نیاز شرکت ها را برطرف کرده به صورتی که بوسیله این فن آوری به اشتراک گذاری فایل ها و منابع و کنترل و نظارت بر آن که امری مهم و ضروری برای شرکت هاست حاصل می گردد.

office-network-kianoc

نصب شبکه موسسات آموزشی و دانشگاه ها

 • امروزه در همه ی موسسات و دانشگاه ها سیستم و کارتابلی وجود دارد که تنها  بوسیله نصب شبکه ارتباط بین افرادی که در دانشگاه حضور دارند میسر می شود، در ادامه موارد آن را ذکر می کنیم.
  • ارتباط بین اساتید و دانشگاه

  اساتید و دانشگاه برای مواردی مانند تعیین روز امتحانات و کلاس، تصحیح برگه های امتحانی، ثبت نمرات، رسیدگی به اعتراضات و هرگونه ارتباط دیگر نیاز به شبکه دارند، از این رو با نصب شبکه سیستم های اساتید را به شبکه متصل کنیم.

  • ارتباط بین دانشجویان و دانشگاه

  دانشجویان نیز برای مواردی از جمله انتخاب واحد، مشاهده برنامه هفتگی و نمرات، اعتراض به نمرات و پرداخت شهریه و موارد مهم و ضروری دیگر نیز نیاز به نصب شبکه کوچک دارند.

  • ارتباط بین دانشجویان و اساتید

  از جمله موارد ارتباطی بین دانشجویان و  اساتید می توان به ارسال تکالیف توسط دانشجویان و ارسال نمرات توسط اساتید برای دانشجویان و مشاهده آن ها و اعتراضات نسبت به آن ها توسط دانشجویان اشاره کرد که با توجه به نرم افزار هایی که در شبکه نصب می شوند این قابلیت با نصب شبکه فعال می گردد.

نصب شبکه کارخانجات

در کارخانجات صنعتی برای ارتباط بین ماشین آلات غول آسای صنعتی با نیروی انسانی که وظیفه  کنترل و نظارت بر این ماشین آلات مدرن و ابزار آلات پیشرفته را بر عهده دارند نیاز به نصب شبکه کاملا  امن و قوی بیشتر از هر جای دیگری احساس می شود.

manufactor-kianoc
hospital-netwrok-kianoc

نصب شبکه بیمارستان و درمانگاه

در بیمارستان ها و درمانگاه ها و مراکز پزشکی به دلیل سر و کار داشتن با موارد اورژانسی و بیمارانی که شرایط خاص داشته و مسئله مرگ و زندگی آن ها وجود دارد برای سرعت بخشیدن به مداوای آن ها استفاده از فن آوری شبکه و نصب شبکه برای به روز رسانی و ارسال هرچه سریعتر و به اشتراک گذاری اطلاعات پزشک و بیماران و عکس های اسکن شده رادیولوژی و سی تی اسکن مستقیم به اتاق عمل بسیار ضروری و مهم است.

نصب شبکه هتل

امروزه در هتل های پیشرفته در سراسر دنیا برای کنترل و نظارت بر هتل و اداره آن باید بوسیله نصب شبکه سیستمی راه اندازی کنند که می توانند در هتل برای رزرواسیون اتاق ها و کنترل سیستم های تهویه هوا و دستگاه های سرمایشی و گرمایشی و همچنین دسترسی مهمان ها به اینترنت  و تلویزیون و رستوران و کافی شاپ هتل همه و همه نیازمند نصب شبکه می باشد. که استفاده از این فن آوری هزینه های هتل را هم بسیار کاهش می دهد.

نصب شبکه هتل
tower-cabling

نصب شبکه برج ها و منازل مسکونی

در برج ها و منازل مسکونی ساکنین و مدیران آن برای ارتباط با یکدیگر می توانند با نصب شبکه کار های ساختمان را بهتر سریع تر و به صرفه تر انجام دهند، با استفاده از این فن آوری کنترل وسایل سرمایشی و گرمایشی ساختمان، نصب شبکه اینترنت مرکزی، نصب شبکه آنتن تلویزیون مرکزی و نصب شبکه دوربین مدار بسته و موارد دیگر انجام می شود. همچنین امروزه در سراسر دنیا و حتی در ایران نیز در بعضی منازل مسکونی بوسیله نصب شبکه می توانیم اسمارت هوم (smart home) ایجاد کنیم که در این منازل همه ی وسایل خانه از جمله باز و بسته شدن پرده ها، خاموش و روشن کردن چراغ ها و کنترل لوازم آشپز خانه و کلیه لوازم الکتریکی بوسیله شبکه امکان پذیر است.

مشاوره رایگان نصب شبکه

یکی دیگر از سرویس دهی های مهم شرکت ما در زمینه ی خدمات شبکه مربوط به مشاوره ی شبکه با درخواست کننده گان عزیز است و هر اطلاعات پایه و مهمی که شما در حوزه ی خدمات شبکه نیاز داشته باشید مشاوران ما در غالب بخشی از خدمات اطلاع رسانی شبکه سوالات شما را پاسخ داده و شما را در داشتن یک شبکه ی جامع و کاربردی در زمینه های مختلف همراهی می کنیم.


[ بازدید : 107 ]

خدمات شبکه

يکشنبه 25 فروردين 1398
23:53
آرام بلاگ

خدمات شبکه

با ما به سطحی بالاتر از کیفیت و صرفه جویی در هزینه بروید.

هدف از خدمات شبکه تنها بدست آوردن نتیجه ی مثبت نیست چرا که هر شرکتی نیازمند خدمات شبکه ای متناسب با بودجه ی خود است و این هنر مهندسان خدمات شبکه ی ما است که پس از سنجش نیازمندی های شما بهترین پیشنهاد را با کمترین هزینه های جاری به شما ارائه دهند.

خدمات شبکه از نصب شبکه تا راه اندازی و پشتیبانی شبکه حوزه ای تخصصی برای مهندسان شبکه است. اجرای خدمات شبکه نیازمند سطح بالایی از دانش و مهارت است تا با طراحی صحیح و اجرای اصولی شبکه ی یک سازمان علاوه بر افزایش کارایی سیستم بتواند از صرف هزینه های اقتصادی بیهوده جلوگیری کند.

هدف از خدمات شبکه تنها بدست آوردن نتیجه ی مثبت نیست چرا که هر شرکتی نیازمند خدمات شبکه ای متناسب با بودجه ی خود است و این هنر مهندسان خدمات شبکه است که پس از سنجش نیازمندی های شما بهترین پیشنهاد را با کمترین هزینه های جاری به شما ارائه دهند.

دلیل اهمیت خدمات مربوط به شبکه چیست؟

هر مجموعه ای به طور کلی برای مدیریت و محافظت از داده هایش در جامعه ی امروز که با پیشرفت علم و فناوری نرم افزار ها و زیر ساخت های شبکه ای در آن جایگزین بایگانی ها و آمارگیری های کاغذی شده اند به خوبی نیاز خود به متخصص امور شبکه را حس می کند.


مشاوره رایگان خدمات شبکه

یکی دیگر از سرویس دهی های مهم شرکت ما در زمینه ی خدمات شبکه مربوط به مشاوره ی شبکه با درخواست کننده گان عزیز است و هر اطلاعات پایه و مهمی که شما در حوزه ی خدمات شبکه نیاز داشته باشید مشاوران ما در غالب بخشی از خدمات اطلاع رسانی شبکه سوالات شما را پاسخ داده و شما را در داشتن یک شبکه ی جامع و کاربردی در زمینه های مختلف همراهی می کنیم.


[ بازدید : 81 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مجله اینترنتی آرام بلاگ است. | طراح قالب aramblog.ir| با قدرت aramblog.ir
ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]